הילינג

הילינג פסיכו-פיזי כל שרציתם לדעת

הילינג פסיכו-פיזי הוא תחום טיפול, אשר מתבצע על פי הפן הרוחני המשפיע באופן ישיר גם על הפן הפיזי.

את הטיפול ניתן לבצע בעזרת דמיון מודרך, נשימות המשחררות מתחים, על ידי מדיטציות, נטורופתיה ותנועה.

טיפולי הילניג אשר מוסברים ומועברים ע"י קורס הילינג, מלמדים את המטפלים לפתח מגע בעזרת לחיצות בנקודות הטריגר בגופו של המטופל, ולאפשר מגע שמתבצע מעל הגוף.

החיים שאנו חווים רוויים בהנאות, אך גם בקשיים ומכשולים בדרך, לימודי נטורופתיה או לימודי הילינג, עוזרים למטפלים לסייע לכם לעבור את המכשולים אליהם נקלעתם, בקלות יחסית.

קורס הילניג או לימודי נטורופתיה

הן קורס הילניג והן קורס נטורופתיה, הם חלק מהרפואה האלטרנטיבית (רפואה משלימה).

בשנים האחרונות אנו עדים לנהירה וביקוש רב של אזרחים המעוניינים להירשם אל קורס הילניג, או לימודי נטורופתיה ולא בכדי.

קורס הילניג הינו קורס רוחני אשר אינו משתווה כלל לרפואה המערבית והקונבנציונאלית המוכרת לנו, אך בהחלט ניתן לומר כי ישנן נקודות השקה בין הטיפול הקונבנציונלי לטיפולי הילינג.

קורס הילניג מלמד את הנרשמים כיצד נכון לטפל בבעיה בעזרת אנרגיות.

כל אדם אשר בוחר לטפל בבעיות כגון: כאבים פיזי ונפשיים, מחלות ועוד, חייב להאמין בשיטת טיפול זו, וללמוד את רזי שיטת טיפול הילינג וכן את הטכניקות השונות.

לחזור אל הטבע באמצעות הלימודים

לימודי נטורופתיה הפכו גם הם לפופולאריים בעידן האחרון ומרבית מהאוכלוסייה נוהרים ללמוד את התחום בעשרות המוסדות הקיימים בישראל.

לימודי נטורופתיה מושתתים על החזרה אל הטבע, תוך אימוץ של הרגלי תזונה בריאה ונכונה.

לימוד נטורופתיה מסייע לכם להכיר את שיטות הטיפול, הכוללים הכשרה מקצועית של תחום הנטורופתיה, לימודים של יסודות התזונה (תוך דגש על תזונה בריאה), פרחי באך, צמחי מרפא מערביים, עיסויים, שיאצו, אנטומיה פיזיולוגיה, איזון גוף ונפש ועוד.

בסיום קורס הילניג או לימודי נטורופתיה, הינכם יכולים להשתלב במוסדות רבים כשכירים ולהעניק טיפולים מקצועיים ומיומנים ומאידך אתם רשאים לפתוח קליניקה פרטית וליהנות מחיי תעסוקה עצמאים על פי בחירה.

בחירת מוסד הלימודים בו תבחרו ללמוד ישפיע רבות על המקצועיות שלכם, על כן  בחרו את המוסד בקפדנות יתרה.